Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Yüzleşme Nora Roberts

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Yüzleşme Nora Roberts pdf download

Nora Roberts Yüzleşme ile gerilim ve aşk dolu bir kitap yazmıştır.Kitabın ana karakteri Phoebe, 12 yaşında iken başlarına gelen bir olaydan sonra polis olmaya karar verir rehine operasyonlarında Ara bulucu olarak görev yapmaktadır.Çalışırken Duncan ile tanışır.Duncan taksi şoförü olarak çalışırken piyango kazanır.İnsanlara yardım eden yakışıklı bir erkektir.
Duncan Phoebe’yi gördüğü gibi etkilenir. İşine hakim olması , soğuk kanlılığı, insanlara yardım etmesi, dinlemesi ve güzelliği..
Duncan Phoebe’nin peşini bırakmaz. Phoebe’yi tanıdıkça daha çok hayran olur. Tek başına büyütmek zorunda olduğu bir kızı , evden hiç dışarı çıkmayan annesi ve bir arkadaşları ile aynı evde kalmaktadır. Evin tüm sorumluluğu ondadır. Ev de hiç erkeğe ihtiyaç duymamışlar. O tüm aileye yetebilen bir kadın. Güçlü, zeki, duyarlı..
Duncan ve Phoebe bir ilişkiye başlıyorlar. Ama Phoebe’nin bazı düşmaları var. Ve bir katil eski eşini öldürdü ve çevresinde olanlara sevdiklerine zarara vermeye çalıştı. Gerilim yüklü bir kitap…

Yüzleşme Nora Roberts YAPILAN YORUMLAR