Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Cep Telefonunda rahat pdf kitap nasıl okunur ?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Size bugün cep telefonunuzdan pdf kitapları nasıl rahat okuyabileceğinizi ? Arka plan rengini nasıl gözünüzü yormayacak şekilde değiştirebileceğinizi ve nasıl yazıları ekrana sığdırabileceğinizi anlatacağım .

Bunları yapabilmek için kullanacağımız programın ismi readera isimli bir program , bu programı [URL=”http://www.pcnet.com.tr/forum/internet-ag-ve-guvenlik/303690-link-yerine-yazi-yazma.html“]İndirmek için burayı Tıkla[/URL] bu linkten indirebilirsiniz .

Şimdi programı indirip kurduktan sonra , program cep telefonumuzdaki tüm pdf dosyalarını tarayıp otomatik ekliyor. Pdf dosyalarımızı da eklettikten sonra okumak istediğimiz pdf dosyasını seçip açıyoruz , sonrasında ekranın bize göre sağ üst kısmında resimde pembe ok ile gösterdiğim ayar düğmesine basıyoruz .

Ayar düğmesine basınca yukarıdaki resimde görülen menü geliyor , bu menüde sayfaları çevirme ==> Dikey olarak ayarlayacağız.

Renk modu ise bizim kendi rahatımıza ve zevkimize göre seçebileceğimiz gündüz, gece , gece kontrastı, sepya, sepya kontrastı ve konsol ayarları mevcut. Bunlardan kendinize göre beğendiğinizi seçebilirsiniz ama benim favori modum gece kontrastı . Bunu seçince pdf kitabımız aşağıdaki resimdeki gibi görülecek .

Ama hala yazılar tam istediğimiz kadar büyük değil ve ekrana sığmıyor bu yüzden ayar yapmaya devam ediyoruz , tek sütün modunu tıklayarak açık hale getiriyoruz , Sayfa kenar boşluk ayarını da kaldırıyoruz . Sonrasında telefonumuzda ekranı otomatik döndür ayarı kapalıysa açıp , telefonumuzu yatay olarak çeviriyoruz . Sonunda aşağıdaki gibi oluyor , hem gözümüzü yormayan hem ekrana sığan kitabımızı zevkle okuyoruz.

Cep Telefonunda rahat pdf kitap nasıl okunur ? BENZER İÇERİKLER
Cep Telefonunda rahat pdf kitap nasıl okunur ? YAPILAN YORUMLAR